kino.krakow.pl
Profile

Profile: yuuppi

Films comments:

The Girl on the Train yuuppi, 1. listopada 2016 godz. 22:39

Słaby. Szkoda kasy na ten film.

Bridget Jones's Baby yuuppi, 17. października 2016 godz. 18:17

Kobiecy, może być, ale szału nie ma.

Wołyń yuuppi, 9. października 2016 godz. 18:10

Ciężki film. Bogactwo zdarzeń historycznych powoduje, że jest długi i z trudem usiedziałem do końca. Jakościowo bardzo dobry, nie ma do czego się przyczepić. Oprawa wizualna..., kostiumy, charakteryzacja i atmosfera wsi, to największy atut tego filmu. Klasyk. Wierne oddanie i połączenie w jedną całość opowieści historii osób, które przeżyły lub zginęły w ludobójstwie (sołtys, ubiór Polki itp) Minusy...na początku filmu pili zbyt dużo wódki, trochę mnie to zirytowało, ale później przestali, więc szybko zapomniałem. Generalnie film ma bardzo dużo plusów i mało minusów.

Lights Out yuuppi, 7. sierpnia 2016 godz. 22:26

Film Nie jest idealny, ale straszy, a tego w wielu horrorach brakuje.

Ida yuuppi, 24. lipca 2016 godz. 09:24

Film nudny i zdecydowanie antypolski. Straciłem tylko czas oglądając ten obraz. Jedyne co mi się w nim podobało, to dobre odzwierciedlenie klimatu komunistycznej Polski, to wszystko. Zdjęcia? OK, ale film na Oscara, przesada. Do dziś nie rozumiem tego fenomenu w USA. Fabula tego filmu jest tak słaba, że szkoda komentować.

Zootopia yuuppi, 24. lipca 2016 godz. 09:09

Bardzo dobry. Świetne dobranie zwierząt do granych ról.Ponadczasowy. Dobry dubbing, lepszy niż angielski.

The Divergent Series: Insurgent yuuppi, 22. marca 2015 godz. 18:54

Po ciekawej pierwszej części "Niezgodnej", "Zbuntowaną" jestem rozczarowany. Książka być może jest lepsza, ale film średni ze wskazaniem na słaby.

Whiplash yuuppi, 15. stycznia 2015 godz. 17:45

Rewelacyjny. Po obejrzeniu długo nie schodził mi uśmiech z twarzy, i z pewnością obejrzę go jeszcze raz. Mocne wejście już na samym początku roku, gratuluję. Konkurencja ma wysoko zawieszoną poprzeczkę.

Interstellar yuuppi, 21. grudnia 2014 godz. 14:41

Film ciekawy, zaczyna się jak "Zielona mila" lub "Titanic", zdecydowanie lepszy od "Snowpiercera", to tyle gwoli porównania.
Trzy godziny filmu to nie wada, lecz zaleta, każda minuta filmu jest tańsza :). Film ma swój pewien klimat i jest raczej przeznaczony na duże ekrany, na małym nie będzie już to samo. 8/10

Locke yuuppi, 20. grudnia 2014 godz. 03:30

Widziałem ten film jakiśczas temu i muszę powiedzieć, że jest całkiem niezły, choć końcówkę ma trochę słabą, można odnieść wrażenie jakby skończył się w połowie filmu.
Co widzimy w filmie. Widzimy człowieka sukcesu, który przez jedną nieprzemyslaną decyzję w przeszłosci, decyduje się w podróż samochodem, zostawiając za sobą swoje życie rodzinne i zawodowe. Podczas tej podróży dowiemy sie o bohaterze wszystko...z samych telefonów.
Jest to film uniweralny, bowiem podobna sytuacja może spotkać każdego, jednego dnia coś mamy, a chwilę po tym wszystko się wali, świat staje nam w gruzach.
Niektórym dziewczynom może się ten film nie podobać, ze względu na tematykę jaka jest tam poruszana, choć niekoniecznie. Jest także polski akcent w filmie :) 7/10

Snowpiercer yuuppi, 11. kwietnia 2014 godz. 23:31

Średni, chyba przereklamowany, spodziewałem się czegoś więcej. Przyjemny dla oka, kika pomysłowych scen i to wszystko, równie dobrze tytuł mógłby brzmieć; "Jechał sobie pociąg".

Divergent yuuppi, 9. kwietnia 2014 godz. 21:08

Trailer jest o niczym. Ciekawy film, ze słabym zakończeniem - to największa wada, zabrakło dopracowania. Ciekawy podział społeczeństwa na 5 frakcji/klasy społeczne. Pierwsze 5 minut filmu kluczowe, więc radzę nie "przespać".6/10