|

Wasze hity

  1. Polański, Horowitz. Ho...
  2. Sound of Metal
  3. Midsommar. W biały dzi...
  4. Na rauszu
  5. Nomadland
KEI

Kina są znów otwarte !

Po przerwie związanej z pandemią kina były zamknięte od 20 marca do 21 maja 2021. Od 21 maja niemal wszystkie kina studyjne oraz sieć Helios są znów otwarte. Sieci Cinema City oraz Multikino otworzyły swoje kina 28 Maja.

Jak być sobą

I Heart Huckabees

Repertuar filmu "Jak być sobą" w Krakowie

Brak repertuaru dla filmu "Jak być sobą" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Jak być sobą
Tytuł oryginalny: I Heart Huckabees
Czas trwania: 106 min.
Produkcja: USA , 2004
Premiera: 4 sierpnia 2006
Dystrybutor filmu: Monolith Plus

Obsada: Jason Schwartzman, Isabelle Huppert, Dustin Hoffman, Lily Tomlin

Najnowsza komedia Davida O. Russella wreszcie wytłumaczy Wam, o co chodzi w życiu. Przekonany, że seria zbiegów okoliczności, które go spotykają, Albert Markovski (Jason Schwartzman) skrywa odpowiedź na największe zagadki świata. Wreszcie prosi o pomoc agencję detektywistyczną, ...co zmusi go do postawienia sobie pytań o sedno życia. W celu odkrycia znaczenia tych wydarzeń, Albert zatrudnia Bernarda i Vivian Jaffe (Dustin Hoffman i Lily Tomlin) tj. Egzystencjalnych Detektywów – małżeństwo metafizyków, którzy odważnie zmagają się z zagadkami życia, nurtującymi ich klientów. W trakcie śledztwa obserwują ich z bliska, poznają codzienną rutynę, a nawet przeprowadzają wywiady ze znajomymi oraz szefami - wszystko po to, aby rozgryźć sens ich istnienia. Oczywiście tak postawione wyzwanie wyróżnia Egzystencjalnych Detektywów od innych agencji, ale też czyni ich pracę niezwykle trudną.

tekst: ARSŚrednia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 1228 razy. | Oceń film

Wasze opinie

Estera 23. sierpnia 2006, 22:05

ok
Świetny film, wspaniała komedia absurdu, ciekawe i wiarygodnie wykreowane osobowości bohaterów. Warto sie przejść aby wynieść z kina coś dla siebie - cząstkę tego filmu. Polecam.

jula 15. sierpnia 2006, 22:14

absurdalny, ale polecam!!!!!
Przyznam szczerze, że nie przepadam za absurdalnym humorem, ale film jest ciekawie zrobiony i mimo momentów surrealistycznych frapujący!!!!

kartka 9. sierpnia 2006, 15:29

dobry, choć amerykański
Film zabawny, nietuzinkowy, zaskakujący i absurdalny. I na litość boską: proszę się nie zniechęcić po tym serwisowym opisie! (kto to pisał???)

lena 5. sierpnia 2006, 13:39

niezly
ale jaja! ogladalam ten film poltora roku temu! A tu pisza "najnowsza komedia Russela"! Film calkiem niezly, taaki... dziwny. Ale mimo wszystko polecam.

Dodaj nowy komentarz Jak być sobą

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Premiery

24 września
17 września
10 września

Zapowiedzi

Repertuar Kin