|

Wasze hity

  1. Avatar: Istota wody
  2. John Wick 4
  3. Lunana. Szkoła na końc...
  4. Wieloryb
  5. Aftersun
  6. Duchy inisherin
  7. Kot w butach. Ostatnie...
  8. IO
  9. Ant-Man i Osa: Kwantom...
  10. Boże Ciało

Profil: yuuppi

Komentarze do filmów:

Dziewczyna z pociągu 1. listopada 2016, 22:39 yuuppi

Słaby. Szkoda kasy na ten film.

Bridget Jones 3 17. października 2016, 18:17 yuuppi

Kobiecy, może być, ale szału nie ma.

Wołyń 9. października 2016, 18:10 yuuppi

Ciężki film. Bogactwo zdarzeń historycznych powoduje, że jest długi i z trudem usiedziałem do końca. Jakościowo bardzo dobry, nie ma do czego się przyczepić. Oprawa wizualna..., kostiumy, charakteryzacja i atmosfera wsi, to największy atut tego filmu. Klasyk. Wierne oddanie i połączenie w jedną całość opowieści historii osób, które przeżyły lub zginęły w ludobójstwie (sołtys, ubiór Polki itp) Minusy...na początku filmu pili zbyt dużo wódki, trochę mnie to zirytowało, ale później przestali, więc szybko zapomniałem. Generalnie film ma bardzo dużo plusów i mało minusów.

Kiedy gasną światła 7. sierpnia 2016, 22:26 yuuppi

Film Nie jest idealny, ale straszy, a tego w wielu horrorach brakuje.

Ida 24. lipca 2016, 9:24 yuuppi

Film nudny i zdecydowanie antypolski. Straciłem tylko czas oglądając ten obraz. Jedyne co mi się w nim podobało, to dobre odzwierciedlenie klimatu komunistycznej Polski, to wszystko. Zdjęcia? OK, ale film na Oscara, przesada. Do dziś nie rozumiem tego fenomenu w USA. Fabula tego filmu jest tak słaba, że szkoda komentować.

Zwierzogród 24. lipca 2016, 9:09 yuuppi

Bardzo dobry. Świetne dobranie zwierząt do granych ról.Ponadczasowy. Dobry dubbing, lepszy niż angielski.

Seria niezgodna: zbuntowana 22. marca 2015, 18:54 yuuppi

Po ciekawej pierwszej części "Niezgodnej", "Zbuntowaną" jestem rozczarowany. Książka być może jest lepsza, ale film średni ze wskazaniem na słaby.

Whiplash 15. stycznia 2015, 17:45 yuuppi

Rewelacyjny. Po obejrzeniu długo nie schodził mi uśmiech z twarzy, i z pewnością obejrzę go jeszcze raz. Mocne wejście już na samym początku roku, gratuluję. Konkurencja ma wysoko zawieszoną poprzeczkę.

Interstellar 21. grudnia 2014, 14:41 yuuppi

Film ciekawy, zaczyna się jak "Zielona mila" lub "Titanic", zdecydowanie lepszy od "Snowpiercera", to tyle gwoli porównania.
Trzy godziny filmu to nie wada, lecz zaleta, każda minuta filmu jest tańsza :). Film ma swój pewien klimat i jest raczej przeznaczony na duże ekrany, na małym nie będzie już to samo. 8/10

Locke 20. grudnia 2014, 3:30 yuuppi

Widziałem ten film jakiśczas temu i muszę powiedzieć, że jest całkiem niezły, choć końcówkę ma trochę słabą, można odnieść wrażenie jakby skończył się w połowie filmu.
Co widzimy w filmie. Widzimy człowieka sukcesu, który przez jedną nieprzemyslaną decyzję w przeszłosci, decyduje się w podróż samochodem, zostawiając za sobą swoje życie rodzinne i zawodowe. Podczas tej podróży dowiemy sie o bohaterze wszystko...z samych telefonów.
Jest to film uniweralny, bowiem podobna sytuacja może spotkać każdego, jednego dnia coś mamy, a chwilę po tym wszystko się wali, świat staje nam w gruzach.
Niektórym dziewczynom może się ten film nie podobać, ze względu na tematykę jaka jest tam poruszana, choć niekoniecznie. Jest także polski akcent w filmie :) 7/10

Snowpiercer: Arka przyszłości 11. kwietnia 2014, 23:31 yuuppi

Średni, chyba przereklamowany, spodziewałem się czegoś więcej. Przyjemny dla oka, kika pomysłowych scen i to wszystko, równie dobrze tytuł mógłby brzmieć; "Jechał sobie pociąg".

Niezgodna 9. kwietnia 2014, 21:08 yuuppi

Trailer jest o niczym. Ciekawy film, ze słabym zakończeniem - to największa wada, zabrakło dopracowania. Ciekawy podział społeczeństwa na 5 frakcji/klasy społeczne. Pierwsze 5 minut filmu kluczowe, więc radzę nie "przespać".6/10

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Premiery

24 marca
17 marca
10 marca

Zapowiedzi

31 marca
5 kwietnia
12 kwietnia
14 kwietnia
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin